A második online forduló időpontja: 2020. február 20. 14:00-16:00

 

Az első fordulóból továbbjutó csapatok (csapatnév szerint ABC sorrendben):

csapatnév intézmény
10.E_2 Tóth Árpád Gimnázium
360NOSC0P3 Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium
709710810810111410C Balassagyarmati Balassi Bálint Gimnázium
A kiválasztottak Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium és Kollégium
ACHM Szolnok Varga Katalin Gimnázium
ADSZ Keszthelyi Vajda János Gimnázium
Agymenők 3.0 Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium
Alfa Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium
Álmos1 Keszthelyi Vajda János Gimnázium
azelső Keszthelyi Vajda János Gimnázium
Babysharks Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium
BAD Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium
Barack Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium és Kollégium
Barbara Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
BÁV zálog Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium
Béta Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium
Bihari Farkasok Földes Ferenc Gimnázium
Breaking Boys Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium
BVB Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium
CALC-OHOLICS Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium
Cosa nostra Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium
C-type Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium
Csapatnév Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium
Csillagvirág Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium
CSUPAMATEK Keszthelyi Vajda János Gimnázium
Duranda Földes Ferenc Gimnázium
Dzsingisz Kán Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
East Side Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium
Elvi hibák Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium
Endoszimbionta elmélet Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
Ez csúnyán van írva Balassagyarmati Balassi Bálint Gimnázium
Fatal error Pécsi Janus Pannonius Gimnázium
Fekszikxel Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium
Fuldokló Gömbhalak Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium
Gyökerek Berzsenyi Dániel Gimnázium
Gyök-erek Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium
Gyököcskék Keszthelyi Vajda János Gimnázium
Harcoshalak Balassagyarmati Balassi Bálint Gimnázium
Hármas alapú farönk 27 Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium
Háromszögek Lovassy László Gimnázium
háthatovábbjutunk Keszthelyi Vajda János Gimnázium
HSZT-3 Tóth Árpád Gimnázium
Hurkatöltők Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Intruders BGSZC Budai Középiskolája
Irracionálisok Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium
Jöttünknyernisz Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium
Kenyér Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium
Kisvakond Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
KKMKFT Keszthelyi Vajda János Gimnázium
KLT1 Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium
Kovalens kötés Berzsenyi Dániel Gimnázium
Kozm-ÉSZ Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium
Kölcsey-s Kosok Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium
LEGENDÁK Keszthelyi Vajda János Gimnázium
Lónyay Szolnok Varga Katalin Gimnázium
LRL Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium és Kollégium
MAKOHA Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium
mateKósok Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium
Matekukacok Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
MAZSOLÁK Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Menjünk le focizni! Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Mesterek Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium
Mets Szolnok Varga Katalin Gimnázium
MGB Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium és Kollégium
Monori Mozsi Berzsenyi Dániel Gimnázium
NUMBER ILINGS Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium
Oreo Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium
Ön nyert! Verseghy Ferenc Gimnázium
Patkánycity Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium
Peti angyalai Keszthelyi Vajda János Gimnázium
Pindúr Pandúrok Berzsenyi Dániel Gimnázium
Profandtab Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium
Python Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium
QED Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
Révaiallstars Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
Sodrófa Balassagyarmati Balassi Bálint Gimnázium
Tehetséges amatőrök Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium és Kollégium
Teljes Indukció Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
The_last Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium
Triumvirátus Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium
TTV Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium
Viasat3 Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium
x+1 Berzsenyi Dániel Gimnázium
Yuusouu Kiskunfélegyházi Móra Ferenc Gimnázium
Zizikék Lovassy László Gimnázium
Zrínyi1 Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Zrínyi2 BGSZC Budai Középiskolája
Zseniálok Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium
Zsiványok Szolnok Varga Katalin Gimnázium
ZsóNiMi Lovassy László Gimnázium